www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Доступ до публічної інформації
Нормативно правові акти прийняті розпорядниками коштів
Версія для друку Написати листа
Днями було прийняте розпорядження голови Новомосковської райдержадміністрації «Про затвердження розміру орендної плати за користування земельними ділянками, розташованими за межами населених пунктів Новомосковського району Дніпропетровської області».

В ньому, зокрема, вказується, що з метою визначення розміру орендної плати за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів Новомосковського району Дніпропетровської області, у відповідності до вимог Податкового кодексу України та мобілізації додаткових фінансових надходжень до місцевих бюджетів, керуючись Податковим кодексом України, Земельним кодексом України, ст.ст. 6,19,21,41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, ст.21 Закону України „Про оренду землі”, встановити, що річна сума орендної плати не може бути меншою:
- для земель сільськогосподарського призначення – розміру земельного податку, що встановлюється Податковим кодексом України;
- для інших категорій земель – трикратного розміру земельного податку, що встановлюється Податковим кодексом України.

1. Встановити для сільськогосподарських угідь, нормативну грошову оцінку яких проведено, ставку орендної плати за один гектар у відсотках від їх нормативної грошової оцінки у таких розмірах:
- для ріллі, сіножатей та пасовищ − 0,1;
- для багаторічних насаджень − 0,03.

2. Встановити ставку орендної плати за один гектар несільськогосподарських угідь земельних ділянок сільськогосподарського призначення під господарськими будівлями і дворами сільськогосподарських підприємств, розташованих за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено, в розмірі 5 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Дніпропетровській області.

3. Встановити ставку орендної плати за один гектар земельних ділянок природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення (крім сільськогосподарських угідь та лісових земель), нормативну грошову оцінку яких не проведено, в розмірі 5 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Дніпропетровській області.

4. Встановити ставку орендної плати за земельні ділянки на землях водного фонду в розмірі 0,3 відсотка від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Дніпропетровській області.

5. Встановити ставку орендної плати за земельні ділянки на землях водного фонду, які зайняті виробничими, культурно-побутовими, господарськими та іншими будівлями і спорудами, в розмірі 5 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Дніпропетровській області.

6. Річна сума орендної плати не може перевищувати:
- для земельних ділянок, наданих для розміщення, будівництва, обслуговування та експлуатації об’єктів енергетики, які виробляють електричну енергію з відновлюваних джерел енергії, включаючи технологічну інфраструктуру таких об’єктів (виробничі приміщення, бази, розподільчі пункти (пристрої), електричні підстанції, електричні мережі), − 3 відсотки нормативної грошової оцінки;
- для інших земельних ділянок, наданих в оренду, − 12 відсотків нормативної грошової оцінки.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор