www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 серпня 2022 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Військова служба за контрактом – це соціальні гарантії та гідне грошове забезпечення
Версія для друку Написати листа

24 липня 2019 року в рамках укладеної угоди про співпрацю, спеціалісти Новомосковського міськрайонного центру зайнятостіпровели міні-ярмарок вакансій для ремонтно-відновлювальної військової частини А 3336.
Мета заходу: укомплектування актуальних вакансій та прискорення працевлаштування незайнятого населення, яке перебуває на обліку в центрі зайнятості.
До участі в проведенні заходу були запрошено 8 безробітних осіб.
Перед присутніми виступив старший лейтенант Олексій Михайліченко, який розповів про режим роботи військової частини, особливості військової служби за контрактом, пільги та грошове забезпечення.
«У період активних дій в зоні проведення операції об’єднаних сил постійно виникає необхідність ремонту та відновлення військової техніки, як наслідок ми потребуємо військовослужбовців за професіями: водій, електрогазозварник, токар, слюсар-ремонтник (ремонт техніки, озброєння)» - зазначив Олексій Михайліченко.
Учасники заходу мали можливість ознайомитися з інформаційними матеріалами, задати питання та отримати вичерпні відповіді.
Можливістю підписання контракту на військову службу до Збройних Сил України зацікавилося двоє осіб. При індивідуальній співбесіді після міні ярмарку-вакансій вони мали можливість з’ясувати всі питання щодо умов працевлаштування.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор