www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 12 грудня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Відбувся публічний звіт голови Новомосковської районної державної адміністрації Сагайдака В.А.
Версія для друку Написати листа

21 лютого 2019 року голова Новомосковської районної державної адміністрації Сагайдак В.А.публічно відзвітував про роботу у 2018 році.
В заході взяли участь представники громадської ради, некомерційних організацій,депутатирайонної ради, голови об'єднаних громад, селищні та сільські голови району та представники засобів масової інформації.
Аналізуючи підсумки роботи за 2018 рік, Володимир Анатолійович зазначив, що одним з пріоритетних напрямків діяльності райдержадміністрації є збереження та розвиток матеріальної та інфраструктурної бази району, забезпечення функціонування на належному рівні установ та організацій, що перебувають в управлінні райдержадміністрації.
Основою діяльності районної державної адміністрації, сказав він, - є чітке дотримання чинного законодавства, забезпечення збалансованого соціально-економічного та культурного розвитку району, ефективне використання природних, трудових і фінансових ресурсів.
Зазначений звіт, підкреслив Володимир Анатолійович, -це привід для об’єктивного і конструктивного аналізу стану справ у районі, напрацювання спільних конкретних шляхів удосконалення діяльності щодо підвищення рівня життєзабезпечення жителів району.
Голова райдержадміністраціїдетально проаналізував роботу кожної галузі, а також зауважив, що у 2019 році доведеться докласти максимум зусиль, для того щоб вирішити ряд важливих завдань, які включені в програму соціально-економічного розвитку району.
Завершуючи виступ, Володимир Анатолійовичподякувавусім за повсякденнупрацю, за внесок у розвитокНовомосковщиниі добробутїїмешканців.
Після закінчення доповіді усі бажаючі мали можливість задати питання та отримати вичерпні відповіді на них від голови райдержадміністрації.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор