www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 12 грудня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Відбулося засідання комісії з питань розгляду звернень громадян
Версія для друку Написати листа

22 лютого 2019 року під головуванням голови райдержадміністрації Сагайдака В.А. відбулося чергове засідання комісії. Розглядались питання звернень громадян, що надходять до райдержадміністрації з «Гарячої лінії голови Дніпропетровської облдержадміністрації», а також про результати перевірки та надання методичної допомого щодо дотримання вимог Закону України “Про звернення громадян” у відділі освіти райдержадміністрації.

Протягом звітного періоду з 01.01.2019 по 22.02.2019 до Новомосковської районної державної адміністрації з “Гарячої лінії голови Дніпропетровської облдержадміністрації” до райдержадміністрації надійшло 39 звернень, 1 звернення було зареєстровано, як повторне.

За тематикою звернення розподілились наступним чином: комунальне господарство – 11; соціальний захист – 9; транспорт і зв'язок – 6; освіта – 6; аграрна політика і земельні відносини – 5; праця і заробітна плата – 1; екологія та природні ресурси – 1.
На 32 звернення заявникам були дані роз’яснення, 1 звернення вирішено позитивно, на розгляді 1 звернення, направлено за належність 5 звернень.
Проведено вивчення стану організації роботи зі зверненнями громадян у відділі освіти райдержадміністрації. Роботу зі зверненнями громадян у відділі освіти райдержадміністрації можна вважати як таку, що відповідає вимогам, установленим законодавством.
В ході роботи надано методичну та практичну допомогу щодо організації роботи зі зверненнями громадян відповідно до вимог чинного законодавства.

За результатами роботи комісії прийняті відповідні рішення.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор