www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 серпня 2022 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Запрошуємо до лав Національної поліції України
Версія для друку Написати листа

З 1 серпня 2019 року в державній службі зайнятості стартував новий проект – інститут консультанта роботодавця, це є другий етап стратегічного розвитку сервісів державної служби зайнятості. Основна мета новацій полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям

20 серпня 2019 року Новомосковський міськрайонний центр зайнятості у приміщенні Новомосковського відділу поліції провели міні-ярмарок вакансій. Метою заходу була легальна зайнятість як запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту з укомплектуванням вільної посади:


    оперуповноважений кримінальної поліції.

Захід відкрили інспектори сектору кадрового забезпечення Наталія Бабенко і Тетяна Шейєрман де розповіли присутнім про особливості служби в рядах Національної поліції України. Наталія Бабенко ознайомила з вакантними посадами поліцейських, з вимогами до кандидатів, основними принципами,умовами та етапами проходження відбору на участь у конкурсі. Надала інформацію з адресою сайту www.nabir.np.gov.ua, по заповненюонлайн – заяви.

Наталія Бабенко і Тетяна Шейєрман також повідомили про переваги служби в поліції, а саме: соціальне забезпечення, зростаючу заробітну плату, можливість отримати безпроцентний кредит на житло, професійну підготовку, безкоштовне навчання за профілем та можливість кар’єрного росту. Відповіли на всі запитання учасників заходу.

У заході приняли участь 10 безробітних осіб, яких зацікавила дана пропозиція роботи.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор