www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 серпня 2022 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Профорієнтаційна гра-подорож «Острів Професій»
Версія для друку Написати листа

У житті кожної людини настає момент, коли треба прийняти свідоме рішення – вибір, що стосується професійного майбутнього. Із безлічі професій сучасного світу треба зрозуміти, яка підходить кожному найбільше.
24 липня 2019 року фахівці Новомосковського міськрайонного центру зайнятості та Дніпропетровського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційну гру-подорож «Острів Професій» для 150 дітей I – IV загонів дитячого заміського оздоровчого табору «ЛІСОВА КАЗКА». Метою зустрічі було розширення знань про безмежний світ професій через гру.
У подорож островом відправилися чотири команди: «Бариста», «Олень-счетовод», «Двірники» та «Банкіри». Команди супроводжували Вартові острова: Вартовий- військовий, Вартовий-фермер, Вартовий-будівельник, Вартовий-лікар.
Долаючи «перешкоди» на шляху до центру острова, учасники вдосконалювали такі необхідні для життя навички: вчилися працювати у команді, довіряти один одному, брати на себе відповідальність.
За час подорожі учасників ознайомили з понад 60 професіями, серед них були ще невідомі для учасників – «агрокібернетик», «екопроповідник», «рециклінг-технолог», а наприкінці заходу усі жваво ділилися отриманими емоціями та побажаннями.
На згадку про зустріч служба зайнятості нагородила кожну команду цікавою настільною грою, а кожного учасника заходу – пам'ятними подарунками.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор