www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 серпня 2022 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Новомосковський МРЦЗ пропонує роботодавцям сучасний та ефективний сервіс «Онлайн–співбесіда».
Версія для друку Написати листа

З кожним роком передові технології стрімкими темпами входять в наше життя. Сьогодні вони знаходять широке використання в державній службі зайнятості, зокрема, забезпечують можливість застосовувати нові методи в послугах пошуку підходящої роботи безробітним та підбору персоналу роботодавцям.Останнім часом онлайн–співбесіди з використанням програми Skype стають все популярнішими, адже вони дозволяють заощадити час як роботодавця, так і шукача роботи.

В рамках угоди про співпрацю Новомосковським міськрайонним центром зайнятості 23 липня 2019 року було прведено онлайн–співбесіду Товариства з обмеженою відповідальністю «Арго Ком» з претендентами на вакантні робочі місця «апаратник оброблення зерна» та «апаратник комбікормового виробництва».

Завдяки сучасним веб-технологіям в умовах гарного зв’язку присутні шукачі роботи мали змогу презентувати себе, а роботодавець – вивчити та оцінити потенціал кожного майбутнього працівника так само уважно, як і при особистій зустрічі. Учасники заходу отримали від роботодавця вичерпну інформацію щодо завдань та обов’язків заявлених посад, режиму та характеру виконуваної роботи, заробітної плати та соціальних гарантій. Троє осіб з числа присутніх безробітних отримали від представника роботодавця запрошення для подальшої зустрічі безпосередньо на підприємстві з метою працевлаштування.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор