www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 серпня 2022 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Привітання виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації з нагоди Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України!
Версія для друку Написати листа

Шановні земляки!

Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України!
Про незалежність нашої країни мріяло багато поколінь українців, за неї віддали свої життя тисячі героїв національно-визвольної боротьби. Зараз Україну як самостійну державу знає весь світ. Та доля склалася так, що на плечі нашого покоління випало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність. Героїчно і самовіддано борючись, українці віддають за неї свої життя на Сході. Виборюючи волю для прийдешніх поколінь, з прапором піднімаються у бій. З ним святкують здобуті перемоги, з ним відходять у вічність.
Наразі ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух національної самосвідомості, виховують у кожному повагу до своєї Батьківщини, до її символів та незалежності.
Бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним!З повагою,
виконуючий обовязки
голови райдержадміністрації
Горбенко П.А.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор