www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 19 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Управління соціального захисту населення Новомосковської райдержадміністрації інформує щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб!
Версія для друку Написати листа

Шановні жителі Новомосковського району!

В квітні 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову “Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України”, якою передбачається виплата грошової компенсації внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, за належні для отримання жилі приміщення, з урахуванням можливості постановки їх на квартирний облік за місцем перебування на обліку як внутрішньо переміщена особа.
Право на отримання грошової компенсації мають внутрішньо переміщені особи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, та визнані особами з інвалідністю внаслідок війни III групи.
Заяву про призначення грошової компенсації внутрішньо переміщена особа або її законний представник особисто подає до управління соціального захисту населення Новомосковської райдержадміністрації (м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, буд. 12, кім. 109).

Для більш детальної інформації звертатися за телефоном (05693) 7 10 50.Начальник управління

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор