www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 19 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Привітання виконуючого обов'язки голови Новомосковської райдержадміністрації Чечеленка О.Ю. з нагоди Дня підприємця!
Версія для друку Написати листа

Шановні підприємці Новомосковського району!
Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем підприємця!

За традицією, у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця.
Тож щиро вітаю всіх ініціативних, енергійних і соціально відповідальних людей, які своєю працею й активною позицією прагнуть досягти значущих економічних і суспільних результатів.
Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян. Саме від успішного розвитку малого й середнього бізнесу, а також діяльності крупних компаній, залежить якість здійснення економічних реформ в Україні та зміцнення національної економіки.
Висловлюю глибоку вдячність кожному з Вас за те, що у не простих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією забезпечуєте добробут не тільки власних родин, але і створюєте нові робочі місця, наповнюєте державний бюджет, запроваджуєте інновації, сприяєте процвітанню рідного краю.
У день вашого професійного свята дозвольте від щирого серця подякувати вам за сумлінну працю, наполегливість та високі досягнення.
Щиро бажаю всім підприємцям району витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною.
Щастя, здоров'я, миру і злагоди вам і вашим родинам!Виконуючий обов’язки
голови райдержадміністрації

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор