www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 12 грудня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Привітання голови райдержадміністрації з Міжнародним жіночим днем
Версія для друку Написати листа

Дорогі наші жінки!

Зазвичай березнева пора асоціюється у нас з кращою частиною людства – прекрасним жіноцтвом.

Бабусина мудрість, мамина доброта, лагідні обійми маленької донечки – кожен з нас, чоловіків вимальовує свій образ Жінки, яку, передусім ушановуємо як берегиню роду, кохану чи добру фею. Таке вже призначення жінки: підтримувати вогнище життя, підставляти плече чоловікам, бути мудрою наставницею, уміти залагоджувати суперечки й згуртовувати товариство.

Новомосковська земля завжди була багата на працьовитих, гарних, мудрих і талановитих жінок.

Ви працюєте на державній службі, навчаєте нашу молодь, лікуєте населення району, займається підприємницькою діяльністю, охороняєте громадський порядок, керуєте трудовими колективами і сільськими громадами.

Завдяки вашій праці формується і відповідне уявлення про район, як про когорту здібних і вмілих керівників, відповідальних працівників різних галузей і просто про умільців-професіоналів.

Але головна місія жінки – це материнство. Кожен з нас пам’ятає теплі і лагідні руки матері. І це добре, коли мама поруч, бо вона є порадницею, вчителем, наставником.

Щира та сердечна подяка вам, шановні матері за вашу щоденну копітку працю, глибоку любов до дітей, вміння зберігати тепло сімейного вогнища, злагоду в родині.


Чарівні наші жінки !
З найтеплішими почуттями вітаю вас зі святом і щиро бажаю, щоб щасливе майбутнє, сімейна злагода, коханий чоловік, здорові діти і дружна родина були вашою міцною і надійною опорою.

Від імені чоловіків району я вклоняюся вам, дорогі матері і сестри, дружини і доньки, шановні трудівниці Новомосковського району.Голова
райдержадміністрації
В.А.САГАЙДАК

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор