www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 19 вересня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Право на державну службу
Версія для друку Написати листа

Сьогодні питання залучення молоді на державну службу набуло значної актуальності. Адже без оновлення її кадрового потенціалу та залучення молоді неможливе подальше зростання та розвиток інституту державної служби. Від здатності молоді бути активною творчою силою значною мірою залежить сам процес державотворення. Молодь є важливою складовою сучасного українського суспільства, носієм інтелектуального потенціалу, визначальним фактором соціально-економічного прогресу, здатним оновити та модернізувати систему державного управління, відіграти важливу роль у процесах розбудови демократичної держави.

Незважаючи на всі виклики, які ставить перед нами сьогодення: зовнішні загрози, економічні негаразди, молоді люди і далі прагнуть долучитися до розбудови української державності, поліпшення якості роботи владних інституцій, удосконалення механізмів взаємодії органів влади та громадян. Студенти випускних курсів, які вже незабаром мають залишити стіни своїх вищих навчальних закладів, опиняються перед досить важким вибором щодо подальшого професійного шляху. Водночас, багато хто з них вже чітко усвідомлює свої власні життєві пріоритети та має доволі ґрунтовну програму подальшого кар’єрного росту. Саме таких молодих людей стосується програма залучення молоді до державної служби, яка реалізується Національним агентством України з питань державної служби у вигляді всеукраїнської інформаційної компанії «Право на державну службу».

Міжрегіональним управлінням НАДС у Дніпропетровській та Запорізькій областях всеукраїнська інформаційна компанія «Право на державну службу»була проведена 16 травня 2019 рокув Університеті митної справи та фінансів.

Під час проведенняінформаційної компанії студентам випускних курсівУніверситету митної справи та фінансівбуло повідомлено про основні засади державної служби в Україні, суть роботи державного службовця, переваги державної служби. Запропоновано до уваги презентації на теми: «Пошук роботи в державних органах» та «Стажування молоді в державних органах». Спеціалістами Міжрегіонального управління НАДС у Дніпропетровській та Запорізькій областях надані вичерпні відповіді на питання студентів.

За результатами проведеного заходу студентська молодь отримала актуальну інформацію про переваги роботи в державному секторі. Популяризуємо професію державного службовця серед молоді разом.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор