www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 17 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Про відзначення Міжнародного дня рідної мови в Новомосковській районній бібліотеці для дітей «Дзвенить струмочком рідна мова»
Версія для друку Написати листа

Творчі діти – майбутнє України. Тож бібліотеки Новомосковщини щодня працюють над популяризацією читання серед дітей, сприяють виконанню державних та регіональних цільових програм по національно-патріотичному вихованню підростаючого покоління, підтримують творчо обдарованих дітей.
Обласна бібліотека для дітей в день Святого Миколая зібрала талановитих дітей, активних читачів бібліотек Дніпропетровщини, які отримали перемоги в творчих конкурсах.
Відрадно, що серед переможців найбільша кількість юних користувачів бібліотек КЗ «Новомосковська централізована районна бібліотечна система».
Переможцями у Всеукраїнському бібліотечному конкурсі-виставці дитячих малюнків «Сторінками книг Чингіза Айтматова» стала читачка районної бібліотеки для дітей Баринова Софія, уч. 6 кл. Перещепинської ЗОШ № 2. Її робота представлена на виставці в м. Київ в національній бібліотеці для дітей. Також в цьому конкурсі відзначено обласною бібліотекою роботи Баринова Максима, Іванової Юлії.
В Обласному літературному конкурсі «До рідного слова торкаюсь душею» переможцями стали читач бібліотеки сел. Меліоративне Кліщар Назар та Корчемкіна Дар’я, читачка з Хутір-Губиниської бібліотеки-філії № 41. Ці читачі вже неодноразово отримували перші місця в бібліотечних конкурсах.
Міщенко Софія, читачка Знаменівської бібліотеки-філії № 30, переможниця Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2017» цього року відзначена подякою за участь у Всеукраїнському конкурсі «Лідер читання».
В цьому конкурсі подяками відзначено Черевко Діану, Шишацьку Анастасію, Грінько Ольгу (м. Перещепине), Головко Ольгу за кращі поетичні твори про рідну мову.
Дуже урожайними на відзнаки для юних користувачів бібліотек став обласних конкурс відгуків на твори сучасних українських письменників «BOOK-симпатія 2018». В ньому взяли участь більше 50 дітей. Подяки від обласної дитячої книгозбірні отримали 7 наших учасників, а переможцями визнано Книша Владислава, читача Голубівської б/ф № 11, Колосовську Мар’яну з с. Королеве та Білу Вікторію, читачку Хутір-Губиниської б/ф № 41. Відгуки на прочитані книги Строганової Надії (м. Перещепине), Федорцової Софії (с. Орлівщина), Чуприни Анни (с. Керносівка), Коваль Юрія (с. Знаменівка), Козинець Яніни (с. Спаське) та багатьох інших дітей розміщено на сайті Національної бібліотеки України для дітей і є рекламою кращих дитячих книг сучасних українських письменників.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор