www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 27 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Про проведення 75-ї річниці визволення Дніпропетровщини від нацистських окупантів В Новомосковській районній бібліотеці для дітей
Версія для друку Написати листа
Відзначаючи 75-у річницю визволення Дніпропетровщини від нацистських окупантів, працівники Новомосковської райбібліотеки для дітей провели для учнів 6-х класів Перещепинського опорного освітнього закладу патріотичну літературно-краєзнавчу годину «Наш край – край мужності та слави».

В ході заходу діти познайомились із наслідками війни на території нашого краю, перегорнувши сторінки подій серпня-жовтня 1943 року.
Битва за Дніпро – одна з найбільших бойових операцій війни, бо мала вирішальне значення у переможному марші наших військ. Учнів вразив героїзм та мужність солдатів при форсуванні Дніпра, коли їм доводилось на 750-кілометровому фронті долати могутню водну перепону в 700 – 900 метрів завширшки.
Діти подивились фрагменти документального фільму про битву за Дніпро, прослухали цікаві розповіді бібліотекарів по книгах, що відтворили ці події в художньому та поетичному слові. Основна увага приділялась творам письменників рідного краю В. Дубовика, І. Фоменка, І. Вєтрова, О. Тараненка, Б. Карапиша та ін.. Використано краєзнавчі матеріали про боротьбу з ворогом підпільних організацій та партизанських загонів, що діяли на Дніпропетровщині.
Хвилиною мовчання із запаленою свічкою учні вшанували пам’ять воїнів, хто поліг в страшній кривавій битві, визволяючи рідну придніпровську землю від нацистських окупантів.
В читальному залі райбібліотеки для дітей протягом тижня проводяться патріотичні хвилинки «Гриміли бої в Придніпров’ї».Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор