www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 26 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Відбулись районні урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування
Версія для друку Написати листа

07 грудня 2018 року о 10.00 у великій залі Новомосковської районної ради відбулись районні урочистості та святковий концерт, присвячені Дню місцевого самоврядування. На святі були присутні керівники району, голови місцевих радьта голови об’єднаних територіальних громад, виконавчий апарат та депутати Новомосковської районної ради, ветерани органів місцевого самоврядування, керівники районних організацій та установ.
З вітальним словом до присутніх звернулись голова Новомосковської районної ради Н.В. Книжник та голова Новомосковської районної державної адміністрації В.А.Сагайдак. Під час урочистої церемонії подяками голови Новомосковської ради та голови Новомосковської райдержадміністрації та цінними подарунками були відзначені та нагороджені найкращі працівники місцевих рад та об'єднаних територіальних громад, депутати Новомосковської районної ради, а також ветерани місцевого самоврядування.
Після завершення протокольної частини урочистостей, святкову програму продовжив яскравий концерт, який глядачам подарували талановиті артисти Дніпропетровської обласної філармонії імені Когана, солісти Дніпропетровського академічного театру опери та балету, а також танцювальний колектив "Алегро" Губиниського селищного будинку культури.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор