www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 19 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Тобі, незалежна і славна державо моя!
Версія для друку Написати листа

Щороку 24 серпня українці відзначають державне свято – День Незалежності України. 22 серпня у великій залі Новомосковської районної державної адміністрації відбулись урочистості з цієї нагоди. В них взяли участь керівники району, голови місцевих рад, депутати, військовослужбовці, ветерани праці, учасники АТО, представники політичних партій та громадських організацій, підприємств та установ району.
Розпочався захід звучанням Державного Гімну України, після чого присутні вшанували пам'ять полеглих борців за свободу та незалежність України хвилиною мовчання, а представники молодого покоління поклали квіти до пам'ятника Т.Г.Шевченка.
З промовою до присутніх звернувся виконуючий обов'язки голови Новомосковської районної державної адміністрації Чечеленко О.Ю. “Для нашої сучасної історії 24 серпня - мабуть, найвизначніша дата в житті. Значення таких історичних подій усвідомлюється лише з часом. Ми знаємо, що суспільний поступ є складним і довготривалим процесом. І щоб піднятися до сучасного світового рівня життя, нам як ніколи потрібна єдність. Потрібне взаєморозуміння заради злагоди, успішного розвитку країни, щасливого майбутнього для нинішнього і прийдешніх поколінь” – відмітив у своєму виступі Олександр Юрійович.
Поздоровила присутніх із прийдешнім святом і виконуюча обов’язки голови районної ради Павлова В.С. Побажала миру, здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили та наснаги.
Зі словами привітання до мешканців району звернулась начальник Міжрегіонального управління Національного агенства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях Кришень О.В.
У своєму виступі Олена Вікторівна підкреслила, що роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, на віру в краще майбутнє. І наразі є основна мета – поліпшити життя у своїй власній державі. Одним з напрямків на цьому шляху є реформування державної служби, приведення її до європейських стандартів.
Виконуючий обов'язки голови Новомосковської райдержадміністрації Чечеленко О.Ю. спільно з виконуючою обов’язки голови Новомосковської районної ради Павловою В.С. з нагоди 26-ї річниці Незалежності України вручили грамоти та цінні подарунки активним учасникам розбудови Незалежної України.Завершились урочистості святковим концертом художніх колективів району.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор