www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 26 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Відбулось чергрве засідання колегії райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

12 грудня 2018 року під головуванням голови Новомосковської райдержадміністрації Сагайдака Володимира Анатолійовича відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації, в якому прийняли участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, голови місцевих рад, керівники окремих підприємств, установ, організацій району.
Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації – Ярославцева Т.І. проінформувала членів колегії про погодження проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 рік.
Детально про проект районного бюджету на 2019 рік доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації . – Бережна Г.О.
Начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації – Савченко В.А. доповіла про стан стан виконання Програми розвитку культури Новомосковського району на 2017 – 2020 роки у 2018 році.
Відмічалось, що в Новомосковському районі забезпечено функціонування 32-х будинків культури, 40 бібліотек, районної дитячої школи мистецтв, яка має 4 філії по району, районного історико-краєзнавчого музею в с. Спаське, 131 клубне формування, 21 любительське об’єднання, 91 колектив самодіяльної творчості, а саме: інструментальні, вокально – хорові, хореографічні, театральні та інші, де задіяні 2629 чол. Працює 76 дитячих клубних формувань, де охоплено 1180 творчо обдарованих дітей району. Продовжують творчу діяльність 20 аматорських колективів, які носять почесні звання: 8 – “зразкових” та 12 “народних”.

Також були розглянуті питання про стан виконання програми розвитку громадянського суспільства у Новомосковському районі на 2017 – 2020 роки за 2018 рік;. про стан виконання програми створення і використання матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характерів та їх наслідків у Новомосковському районі на 2015-2022 роки; про погодження проекту змін до районної цільової Програми та інші.
В ході засідання прийняті розпорядження та дано відповідні доручення.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор