Новомосковський район
www.novomosk-rn.dp.gov.ua


До уваги ОМС Новомосковського району!

Дистанційний курс
Управління проектами місцевого розвитку - 7

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запрошує до участі у дистанційному (електронному) курсі «Управління проектами місцевого розвитку - 7».
Е-курс «Управління проектами» ініційовано в Спільноті практик місцевого розвитку у 2012 році, відтоді відбулося 6 всеукраїнських курсів, ряд регіональних е-курсів (у співпраці з облрадами та ОДА Дніпропетровської, Львівської та Івано-Франківської областей), двічі курс було зорганізовано для учасників Школи місцевого самоврядування DESPRO. Лише у 2016 році до всеукраїнського е-курсу долучилося 1188 учасників, 276 з яких успішно завершили навчання.

· Почитати відгуки учасників попередніх курсів з управління проектами
· Подивитися відео про Спільноту
Метою цього найпопулярнішого серед учасників Спільноти практик е-курсу є набуття знань, умінь проектного аналізу для виявлення потреб місцевого розвитку, знаходження проектного рішення для реалізації стратегії розвитку громади.

Кожен учасник, який успішно завершить курс, сформулює концепцію проекту у таких складових як: призначення проекту, мета, продукт, очікувані результати, заінтересовані сторони проекту; спланує етапи реалізації проекту; визначить основні види діяльності за проектом, необхідні ресурси, ризики та фактори забезпечення сталості результатів проекту. Учасники також зможуть дізнатися як презентувати розроблену концепцію проекту розвитку громади заінтересованим сторонам. Завдяки практикуму, що передбачає взаємооцінювання, учасники зможуть отримати рекомендації до своєї концепції проекту від двох учасників е-курсу та спробувати себе у ролі експерта, надавши свою оцінку та рекомендації концепціям інших учасників.

    Тривалість навчання за програмою е-курсу: 25 вересня – 25 жовтня
Зарахування на е-курс буде відкрито впродовж 15 – 30 вересня

Оголошення UP7_infoletter.pdfОголошення UP7_infoletter.pdf