www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Урочистості з нагоди Дня Конституції України в Новомосковській РДА
Версія для друку Написати листа

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення і майбутнє. До їхнього числа, безумовно, належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості, символ національного єднання й загальної відповідальності за сьогодення й майбутнє нашої Батьківщини.
Напередодні 21-ї річниці Основного Закону у великому залі районної ради відбулись урочистості за участю керівників місцевого влади, представників трудових колективів та жителів Новомосковщини.
Вітаючи присутніх зі святом, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Чечеленко О. Ю. зазначив, що демократичний розвиток будь-якої країни ніколи не був легким. Особливо непросто нашій державі зараз, адже її кращим синам і донькам випала доля доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у кривавій неоголошеній війні. Тож сьогодні усім нам потрібно набратися терпіння і віри, зробити все залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі.На думку заступника голови районної ради Павлової В. С., незважаючи на складні часи, українцям під силу збудувати суспільство, де пануватимуть закон і справедливість. Коли кожна людина в нашій країні відчує, що її життя, здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека дійсно визнанні найвищими цінностями, тоді можна з гордістю заявити: Україна стала демократичною державою.

З нагоди свята, за багаторічну сумлінну роботу, вагомий особистий внесок в розвиток району подяками та подарунками було відзначено депутата райради Ковальчук Т. Я., депутатів Орлівщинської та Мар’янівської сільрад Бондаренко Т. П. і Бичівник В. М., Вільненського та Василівського сільських голів Кравченка Д. А. і Писаренка Ю. А.


У ці урочисті дні ми воздаємо данину слави великому поету, генію, мислителю України, людині незвичайної долі і таланту Шевченку Т. Г. На знак пам’яті і любові до Великого Кобзаря право покласти квіти до його пам’ятника було надано представникам місцевого самоврядування Ковальчук Т. Я. і Писаренку Ю. А.

Святкового настрою учасникам урочистостей додав концерт за участю народного аматорського вокального гурту «Музиченьки» (керівник Зоряна Ященко), дуету «Твікс» у складі Маргарити Мирної та Богдана Жигалка, солістки Юлії Кадевич, зразкового танцювального ансамблю «Надія» (керівник Зоя Іванівна Дуб), художнього керівника Королівського культурно-спортивного центру Віталія Крата. Їхні виступи додали усім наснаги і впевненості у власних силах, віри в те, що в Україні все ж таки запанують мир і добробут.

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор