www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 26 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Привітання голови райдержадміністрації з Днем місцевого самоврядування
Версія для друку Написати листа

Шановні працівники органів місцевого самоврядування Новомосковського району!

Сьогодні на органи місцевого самоврядування району покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців населених пунктів району.
Нинішні реалії ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна разом з економічними реформами потребує подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами – майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні регіональними і державними справами. Повна реалізація можливостей народовладдя є неодмінною умовою динамічного соціально-економічного та культурного розвитку України.
Прийміть слова вдячності і поваги за ваш професіоналізм, активну громадянську позицію, відданість ідеї розбудови в Україні місцевої демократії. Вашим патріотизмом, енергією твориться історія самоврядності Новомосковського району.
Нехай ваша праця буде плідною, розпочаті справи принесуть вагомі результати, а все задумане здійснюється на благо вашої громади!
У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, щастя й добробуту, злагоди та мирного неба, нових трудових звершень та успіхів у подальшому зміцненні місцевого самоврядування в ім’я розвитку нашої України.


Голова
райдержадміністрації
В.А.САГАЙДАК

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор