www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 12 грудня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Відбулась робоча зустріч в ТОВ «Новомосковський посуд»
Версія для друку Написати листа

06 травня 2019 року директор Новомосковького міськрайонного центру зайнятості Сергій Кадевич та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Юлія Зубаненко провели робочу зустріч з керівником служби з управління персоналом ТОВ «Новомосковський посуд» Оксаною Мальованою.
Метою зустрічі було вивчення потреб роботодавця щодо вільних робочих місць та зміцнення взаємодії щодо працевлаштування безробітних осіб, які вивільнені з підприємств через зміни в організації виробництва та праці.
Оксана Мальована розповіла, що завдяки ефективній роботі колективу підприємство міцно тримає свої позиції на ринку. Спеціалісти постійно проводять моніторинг ринкових змін та виділяють актуальні тренди. На підставі аналізу інформації, підприємство розробляє та випускає якісну продукцію з урахуванням потреб та вимог кожного клієнта. У лютому 2019 року ТОВ «Новомосковський посуд» представило свій стенд з новинками і традиційними виробами на виставці Ambiente 2019 у Німеччині. Це одне з найбільших галузевих заходів на ринку посуду і товарів для дому в Європі. Це надало можливість для укладання контрактів з новими замовниками.
Також, Оксана Мальована повідомила, що у травні добігає кінця проведення оптимізації виробництва на підприємстві та буде визначена остаточна потреба в кадрах. Звітність про попит на робочу силу підприємство надасть до кінця травня.
Сергій Кадевич наголосив що Новомосковський міськрайонний центр зайнятості завжди готовий до активної співпраці з ТОВ «Новомосковський посуд». Наразі у практичну роботу служби зайнятості запроваджено нову форму підбору кадрів роботодавцям на засадах рекрутингу. Це забезпечує індивідуальний підхід працівників до укомплектування наданих вакансій.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор