www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 21 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
В історико-краєзнавчому музеї с. Спаське було проведено історико-інформаційну годину «Революція Гідності: Як це було…»
Версія для друку Написати листа

21 листопада в Україні відзначатимуть День Гідності та Свободи України. 20 листопада, напередодні річниці початку подій Майдану, в історико-краєзнавчому музеї с. Спаське було проведено історико-інформаційну годину «Революція Гідності: Як це було…». Співробітники музею спробували відтворити перебіг подій, щоб допомогти учасникам заходу краще зрозуміти сутність та значення революційних подій. Молодь із глибокою зацікавленістю та увагою сприймала матеріал, адже більшість цих подій відбувалась на їхніх очах.
Всі, хто бажав, міг взяти участь в екскурсії бойовою кімнатою. Крім того, увагу присутніх привернула фотовиставка «Шлях Гідності», яка представила найдраматичніші етапи розвитку доленосних для України подій.
З особливим трепетом і пошаною відвідувачі музею зупинялись біля банера, присвяченого героїчному подвигу наших земляків – учасників АТО/ООС, серед яких немало мешканців самого села Спаське. Подаровані музею особисті речі військовослужбовців О. М.Заскоки і В. Ф. Тарана стали для маленького села справжніми символами далекої війни. А зібрані історії життя і подвигу наших земляків продемонстрували відвідувачам незламний козацький дух нашого народу.
За традицією на завершення заходу відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченка.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор