www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 19 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ГОТОВІ!
Версія для друку Написати листа

Незабаром майже для 7 тисяч учнів шкіл Новомосковського району розпочнеться новий навчальний рік. В Новомосковському районі в перший клас підуть 867 дітей. Цьогорічні першокласники навчатимуться в умовах Нової української школи за новими стандартами, програмами, методиками та технологіями. Для реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» виділено 2 844 524 грн. (субвенція з державного бюджету – 2 560 072 грн., співфінансування з районного бюджету – 284 452 грн.). Кошти зі всіх джерел фінансування були розподілені наступним чином:
- на закупівлю сучасних меблів (895 770 грн.);
- на закупівлю комп’ютерного обладнання (799 674 грн.);
- на закупівлю дидактичного матеріалу (1 149 080 грн.).Крім цього, кошти освітньої субвенції, які надійшли відділу освіти в сумі 2 679 100 грн., дали змогу забезпечити новим сучасним обладнанням (інтерактивні дошки, документ-камери, електричні мікроскопи та ін.) кабінети математики, фізики, хімії, біології, географії Перещепинського та Миколаївського опорних закладів освіти.
У 2018 році на проведення ремонтних робіт та придбання необхідного обладнання для закладів освіти Новомосковського району виділено близько 14 млн. грн. Так, в ході підготовки до нового навчального року за кошти районного бюджету завершено роботи з реконструкції теплогенераторної в Миролюбівській ЗОШ I-III ступенів, розпочато роботи з реконструкції теплогенераторних з заміною котлів в Губиниській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 (опорному закладі) та Орлівщинській ЗОШ І-ІІІ ступенів, здійснюється технічне переоснащення системи опалення Левенцівської ЗОШ I-III ступенів (встановлення пелетних котлів).
Завершується капітальний ремонт дошкільного відділення Комунального закладу «Михайлівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І – ІІ ступенів – дошкільний заклад» Новомосковської районної ради.
За кошти районного бюджету (4500,0 тис. грн.) завершуються роботи з утеплення фасаду навчального корпусу Комунального закладу освіти «Перещепинський навчально-виховний комплекс «Родина» «загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад» І-ІІ ступенів з інтернатним відділенням для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з кризових сімей Новомосковської районної ради.
Виконано капітальний ремонт шиферної покрівлі Панасівського навчально-виховного комплексу, м'якої покрівлі Миролюбівської, Попасненської, Спаської загальноосвітніх шкіл.
На виконання програми енергозбереження проведено роботи з капітального ремонту вікон з замінною на енергоефективні в Мар’янівській ЗОШ І –ІІІ ступенів. Оснащено бруківкою подвір’я Орлівщинського навчально - виховного комплексу (на суму 158,13392 тис. грн.).
Збереження здоров’я дітей – одне з основних завдань сучасної школи. Безкоштовним харчуванням за кошти районного бюджету будуть забезпечені всі учні 1-4 класів, діти сироти та діти, які залишилися без піклування батьків, діти з малозабезпечених сімей, діти, чиї батьки загинули під час виконання військового обов’язку в зоні АТО або виконують свій обов’язок в зоні АТО, діти з сімей переселенців. Вартість харчування в школі становитиме 16 грн., в дошкільних відділеннях НВК – 26 грн.
В районі активізована робота щодо організації інклюзивної освіти. Так, класи з інклюзивним навчанням працюватимуть в Піщанськй, Голубівській закладах загальної середньої освіти та Василівському навчально – виховному комплексі.
Навчально – виховний процес в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах забезпечуватимуть 1200 педагогічних працівників.
Питання підготовки закладів освіти до нового навчального року обговорені на оперативних нарадах при виконуючому обов’язки голови райдержадміністрації, розглядатиметься на серпневій конференції педагогічних працівників та в кожному навчальному закладі.
З 14 по 17 серпня проведено огляд готовності закладів освіти до нового навчального року. В огляді взяли участь представники Піщанської та Перещепнської об’єднаних територіальних громад. Висновок комісії – всі заклади освіти готові до нового навчального року.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор