www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 29 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Застосування новацій інституту консультанта роботодавця в проведенні міні-ярмарку вакансій
Версія для друку Написати листа

Орієнтуючись на головні завдання нового сервісу державної служби зайнятості «Інститут консультанта роботодавця» в рамках укладеної угоди про співпрацю 27 вересня 2019 року спеціалісти Новомосковського міськрайонного центру зайнятості провели міні-ярмарок вакансій для ремонтно-відновлювальної військової частини А 3336. З метою ефективного задоволення потреб роботодавця в кадрах на ярмарок були запрошені безробітні, які перебувають на обліку службі зайнятості, та громадяни, які виявили зацікавленість заходами Новомосковського МРЦЗ, висвітленими в місцевих ЗМІ.

На ярмарку були присутні начальник відділу персоналу військової частини А 3336, майор Валерій Гончаров та заступник командира, капітан Євген Легкодух . Представники роботодавця повідомили про вимоги до кандидатів для проходження військової служби за контрактом, пільги та грошове забезпечення, яке гарантує держава згідно вимог Закону України «Про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей». Крім того, Валерій Гончаров розповів про особливості та конкурентні переваги служби за контрактом в Збройних силах України: отримання житла за рахунок держави, речове забезпечення, отримання освіти у вищих навчальних закладах та інше.

В рамках проведеного заходу Євген Легкодух наголосив, що специфіка діяльності ремонтно-відновлювальної частини обумовлює першочергову потребу в водіях вантажного автомобіля марки МАЗ, КРАЗ, КАМАЗ, в кадрах з професійно-технічною освітою, а саме - електрогазозварник, токар, слюсар-ремонтник. Враховуючи постійну необхідність відновлення та ремонту військової техніки, особливо в період активних дій в зоні проведення операції об’єднаних сил, відкрито вакансії – командир відділення, командир взводу, старшина роти, старший водій, механік та інші, з середньомісячним грошовим забезпеченням 10 000,00 грн.

Представники військової частини залишили потенційним кандидатам свої контактні дані для детального ознайомлення із запропонованою роботою та отримання детальної інформації щодо порядку оформлення контракту для проходження військової служби.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор