www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 24 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Про створення оперативного штабу із забезпеченням прав і свобод власників земель чи збіжжя на території Дніпропетровської області
Версія для друку Написати листа

З метою підвищення рівня правової обізнаності землевласників і землекористувачів щодо способів захисту їх майнових прав, задля упередження спроб протиправних посягань на землю та врожай дорученням Першого заступника Голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Кужмана О.М. від 17.08.2017 було затверджено склад оперативного штабу із забезпеченням прав і свобод власників земель чи збіжжя на території Дніпропетровської області, до якого увійшли представники Дніпропетровської облдержадміністрації, Головне територіальне управління юстиції, прокуратури, управлінь СБУ та Національної поліції області, Держгеокадастру і представників АПК Дніпропетровщини.
Основними завданнями оперативного штабу є безпосередньо вжиття відповідних заходів реагування на випадки силового захоплення земельних ділянок і об’єктів інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства».
Для оперативного реагування на спроби рейдерських захоплень необхідно телефонувати на лінію екстреної служби органів Національної поліції України за телефоном «102». Також функціонує централізована «гаряча лінія» оперативного штабу за телефоном (056)713-46-90, на базі Новомосковської районної державної адміністрації за телефоном 7-80-22 для мобільного реагування на спроби протиправного захоплення землі та врожаю.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор