www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 23 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Відбулося виїзне засідання Громадської ради при Новомосковській райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

28 вересня 2018 року відбулося виїзне засідання Громадської ради при Новомосковській райдержадміністрації.
В роботі дорадчого органу взяли участь члени ради, керівник апарату райдержадміністрації Тихонова Н.О., директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Новомосковському районі Карпенко О.М., начальник відділу організаційної роботи,інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації Тарадюк С.В. та інші.
На початку виїзного засідання члени Громадської ради зустрілись з колективом комунального закладу" Вільненський навчально-виховний комплекс "Школа - дошкільний заклад". Директор школи Бойко Інна Григорівна розповіла про реформу Міністерства освіти і науки "Нова українська школа", головна мета якої - створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Завдяки цій реформі першокласники одержали сучасні парти, куточок відпочинку та нові підручники.


Наступний об'єкт, який відвідали члени Громадської ради, був клуб пенсіонерів та ветеранів «Вільняночка», який очолює соціальний працівник територіального центру соціального обслуговування в Новомосковському районі Лисенко Тетяна Євгеніївна.
Директор територіального центру Карпенко Ольга Миколаївна розповіла, що в Новомосковському районі соціальні послуги отримують 2002 особи. Непрацездатні громадяни отримують послуги соціально - побутової допомоги вдома, консультативні послуги, послуги соціальної адаптації, організації дозвілля та інші. При територіальному центрі на території району працюють 20 клубів пенсіонерів та ветеранів.

Ольга Миколаївна звернула увагу присутніх що на території Вільненської сільської ради 1 соціальний працівник та 3 соціальних робітника надають соціальні послуги 75 непрацездатним громадянам, працює клуб пенсіонерів та ветеранів «Вільняночка». При зустрічах у клубі 2 рази на тиждень пенсіонери співають, виготовляють вироби народної творчості, обговорюють різноманітні теми, проводять зустрічі з цікавими людьми.

Голова Громадської ради Асперова Т.П. в кінці заходу відзначила, що такі засідання – це хороша практика, тому що в такий спосіб ми можемо долучитись до розв'язання тих чи інших проблем.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор