www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Хід ремонту районного Будинку культури в м. Перещепине
Версія для друку Написати листа

На ремонт районного Будинку культури, що в м. Перещепиному, мешканці міста, найближчих населених пунктів, а особливо молодь, очікували з нетерпінням. У 2006 р., коли стеля місцевого осередку дозвілля обвалилася, немов поставивши крапку у майже півстолітньому його існуванні, двері улюбленому багатьма закладу зачинились на десять довгих років.Директор районної централізованої бібліотечної системи Селіхова Ю. М., яка віддала роботі в цьому приміщенні 45 років, з ностальгією згадує про культурне життя, яке вирувало в стінах Будинку культури. Тут працювали два народних колективи, численні гуртки художньої самодіяльності і ансамблі, а другий поверх займала займала бібліотека для дорослих з великим читальним залом та книжковим фондом у 50 тисяч томів, які довелось перевозити у тимчасове приміщення. При бажанні у глядацькому залі можна було переглянути фільм, концерт чи виставу.
Свого часу не оминали місцеву сцену і такі відомі артисти, як Валентина Толкунова, брати Яремчуки, додає перещепинський міський голова Малицький В. В., сподіваючись, що масштабні культурні заходи таки повернуться. Через брак коштів віз задавненої проблеми зрушити з місця не вдавалось, хоча це питання порушувалось на усіх рівнях. Лише торік завдяки субвенції, виділеній області з районного бюджету, розпочались роботи з реконструкції Будинку культури.
На сьогодні будівельники замінили покрівлю, укріпили будівлю, відремонтували фасад. На черзі – другий етап реконструкції, під час якого облаштують системи вентиляції, опалення, енерго-, водопостачання та водовідведення, упорядкують територію.


Ознайомитись з ходом робіт до Перещепиного прибув народний депутат України Нестеренко В. Г., який постійно тримає на контролі відродження закладів соціально-культурної сфери 38-го виборчого округу, знаходить час особисто побувати на об’єктах. Вадим Григорович поспілкувався з підрядниками, оглянув Будинок культури, поцікавився подальшими планами з реконструкції.
За його словами, за останній час на Новомосковщині успішно реалізується завдання з покращення життєдіяльності жителів району. У їх числі – й оновлення об’єктів інфраструктури. Для цього залучаються кошти з різних джерел фінансування. Народний депутат сподівається, що усі визначені роботи будуть виконані якісно і в строк, і районний Будинок культури знову наповниться музикою, співами, кожен бажаючий зможе обрати собі заняття до душі, ознайомитись з літературними новинками, а діти і молодь зможуть корисно проводити вільний час, мати відповідні умови для свого розвитку.

Детальніше у сюжеті >>>
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор