www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 26 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації
Версія для друку Написати листа

25 жовтня 2018 року під головуванням виконуючого обов’язки голови Новомосковської райдержадміністрації Чечеленка Олександра Юрійовича відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації, в якому прийняли участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, голови сільських та селищних рад, голови об’єднаних територіальних громад, керівники окремих підприємств, установ та організацій району.
Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ярославцева Т.І. проінформувала колегію про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку району за січень-вересень 2018 року.
Начальник фінансового управління райдержадміністрації Бережна Г.О. доповіла присутнім про про підсумки виконання бюджету району й районного бюджету за 9 місяців 2018 року
Відмічалось, що за 9 місяців 2018 року до зведеного бюджету району надійшло доходів загального та спеціального фондів з урахуванням трансфертів в сумі 639 750,2 тис. грн., що становить 100,2 % до затвердженого плану з урахуванням змін. Порівняно з 9 місяцями 2017 року надходження по загальному фонду зросли на 79 834,0 тис. грн., або на 14,6 %, по спеціальному фонду зменшилися на 4 683,2 тис. грн., або на 25,1 %..
Детально про стан виконання програми підтримки агропромислового комплексу Новомосковського району у 2017 – 2021 роках у 2018 році та інші доповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Неліпа М.В.
В ході засідання розглянуті й інші питання порядку денного, прийняті розпорядження та дано відповідні доручення.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор