www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Засідання комісії райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян
Версія для друку Написати листа

13 вересня 2017 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Тихонової Н.О. відбулося чергове засідання комісії. Розглядались питання про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації з «Гарячої лінії голови Дніпропетровської облдержадміністрації» за 9 місяців 2017 року та про результати надання методичної допомоги щодо дотримання вимог Закону України “Про звернення громадян” в органах місцевого самоврядування.
Завідувач сектору по роботі зі зверненнями громадян Шатунова М.В. проаналізувала роботу зі зверненнями громадян, що надійшли з «Гарячої лінії голови Дніпропетровської облдержадміністрації» з 01.01.2017 по 13.09.2017.
Протягом зазначеного періоду до Новомосковської районної державної адміністрації з «Гарячої лінії голови Дніпропетровської облдержадміністрації» до райдержадміністрації надійшло 322 звернення, 37 звернень були зареєстровані, як повторні.
За тематикою звернення розподілились наступним чином: комунальне господарство – 234; соціальний захист – 38; питання сім’ї, дітей, молоді, фізичної культури та спорту – 11; транспорт і зв’язок – 8; охорона здоров’я – 5; аграрна політика і земельні відносини – 5; житлова політика – 5; інші –16.
За результатами роботи комісії прийнято відповідні рішення.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор