www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 19 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
30 вересня в Україні відзначається День усиновлення!
Версія для друку Написати листа


30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято безкорисної любові, безмежної доброти, самовідданості та великого серця. Невипадково це свято відзначається в день християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Кожна дитина має право на виховання в сім’ї, потребує родинного тепла і турботи. Усиновити дитину-сироту — означає проявити милосердя. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих.
Виконуючий обов’язки голови Новомосковської райдержадміністрації Чечеленко О.Ю. привітав 3 родини, які протягом 2018 року усиновили 4 дітей, які позбавлені батьківського піклування та вручив їм цінні подарунки.
У цей день щиро вітаю усиновителів, прийомних батьків, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги і вдячності з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця! Зичу всім здоров’я, добра та благополуччя! – зазначив, Олександр Юрійович.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор