www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 12 грудня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Відбулось засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі!
Версія для друку Написати листа

12 червня 2019 року у Новомосковській районній державній адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Петра Анатолійовича Горбенка відбулось засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території Новомосковського району.
На порядку денному розглядалися основні завдання та напрямки реалізації заходів запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі.З питання щодо надання Новомосковським районним ЦСССДМ соціальних послуг сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах з початку 2019 року доповідала психолог районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Пшеничка.
Також вона довела до відома присутніх, що у березні 2019 року при Новомосковському районному ЦСССДМ створено мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
З питання про стан превентивної роботи щодо запобігання та протидії домашньому насильству в Новомосковському районі доповідав капітан поліції, заступник начальника сектору превенції Новомосковського відділу поліції Олександр Сухий. Він зазначив, що з початку 2019 року в Новомосковському ВП ГУНП складено 110 адміністративних протоколи про адміністративні правопорушення; поставлено на облік у звітному періоді за вчиненням адміністративного правопорушення — 86 осіб, з них чоловіків — 82, жінок — 4.
При виїзді на сімейно-побутові конфлікти з особами, які вчинили домашнє насильство проводяться профілактичні бесіди про неприпустимість вчинення насильства, у разі необхідності складається адміністративний протокол. Зазначена категорія громадян ставиться на профілактичний облік, в подальшому вони періодично відвідуються за місцем мешкання, з ними проводяться бесіди.
Підводячи підсумки засідання голова Координаційної ради наголосив, що для профілактики насильства в сім`ї в Новомосковському районі необхідно організувати тісну співпрацю з представниками служби у справах дітей райдержадміністрації, сектору охорони здоров’я, молоді та спорту райдержадміністрації, комунального закладу “Новомосковська центральна районна лікарня” ДОР”, громадськими організаціями, які опікуються проблемами сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах. Опрацьовувати та узгоджувати спільні дії щодо виконання вимог законодавства.
Під час роботи Координаційної ради кожен із присутніх на засіданні взяв активну участь у обговоренні питань порядку денного. За результатами засідання Координаційної ради вирішено посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо явища насильства серед населення району, а також щодо норм чинного законодавства.
З метою забезпечення здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі в управління соціального захисту населення Новомосковської райдержадміністрації визначено уповноважену особу, яка проводить роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координує заходи реагування на факти вчинення насильства.
При виявленні факту про вчинені правопорушення та інші події, пов’язані з домашнім насильством у Новомосковському районі необхідно звертатися до таких служб та організацій:
Новомосковський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області
(
м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 7, тел.(05693) 7 31 66, 098 633 06 69, 102);
управління соціального захисту населення Новомосковської райдержадміністрації (м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 12, каб. 106, тел.(05693) 7 10 50);
Новомосковський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 12, II поверх, тел.(05693) 7 33 14);
служба у справах дітей Новомосковської райдержадміністрації (м. Новомосковськ, вул. Шевченко, 7, III поверх, тел.(05693) 7 54 76).
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор