www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 23 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Привітання виконуючого обов'язки голови Новомосковської райдержадміністрації Чечеленка О.Ю. з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!
Версія для друку Написати листа

Шановні працівники нафтогазової промисловості!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – важливої складової частини паливно-енергетичного комплексу держави, динамічний розвиток якого – це запорука успішної перебудови економіки України, гарант її національної безпеки.
Висловлюю всім працівникам галузі щиру вдячність за самовіддану працю, за чесне виконання своїх обов'язків та професіоналізм. Кожного дня, запалюючи газ чи включаючи обігрів квартири ми рідко задумуємося над тим, що над таким елементом комфорту працює чимало людей. У складних економічних умовах саме ви не лише стабільно забезпечуєте всіх споживачів району природним газом, але й проводите газифікацію населених пунктів краю.
Від щирого серця вітаю вас із професійним святом! Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, щастя, оптимізму, трудової наснаги в ім'я процвітання України і нашого краю.


Виконуючий обов’язки голови
райдержадміністрації

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор