www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 23 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Відбулося чергове засідання колегії Новомосковської райдержадміністрації!
Версія для друку Написати листа

20 вересня 2018 року під головуванням виконуючого обов’язки голови Новомосковської райдержадміністрації Горбенка Петра Анатолійовича, відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації, в якому прийняли участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, голови сільських та селищних рад, голови об’єднаних територіальних громад, керівники окремих підприємств, установ та організацій району.
Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Калюжна Н.П. проінформувала колегію про готовність житлового фонду, об’єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року та стан розрахунків за спожиті енергоносії та комунальні послуги.
Відмічалось, що в результаті проведеної роботи в цілому по району технічно підготовлено 149 житлових будинків, 50 котелень та топкових, 20 одиниць закладів дошкільної освіти, 40 закладів загальної середньої освіти, 3 заклади позашкільної освіти, 1 вечірня заочна школа, 46 медичних закладів та 11 закладів культури з підписанням паспортів та актів готовності інспекцією Держенергонагляду та департаментом житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації.
Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ярославцева Т.І. доповіла присутнім про стан виконання районної Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Новомосковському районі на 2017-2018 роки у І півріччі 2018 року.
Детально про стан виконання програми розвитку земельних відносин у Новомосковському районі Дніпропетровської області на 2011-2018 роки у 2018 році доповіла виконуюча обов’язки начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олійник Т.П.
В ході засідання розглянуті й інші питання порядку денного, прийняті розпорядження та дано відповідні доручення.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор