www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 19 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
У 2015-2018 роках вклали в інфраструктуру області понад 30 млрд грн – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Нові садочки, школи та лікарні, відремонтовані дороги, екопроекти. Що зроблено за останні 3 роки та як розвивати Дніпропетровщину у 2019-2021-му – обговорювали керівники області, голови районів, міст, об’єднаних тергромад. У Дніпропетровській облдержадміністрації пройшло засідання Ради регіонального розвитку.

 «Незважаючи на дії країни-агресора, останні 3 роки Дніпропетровщина, як і вся країна, успішно розвивається. Це результат децентралізації – реформи Президента України Петра Порошенка. Зміни дозволили територіям стати господарями на власній землі, отримати кошти на розвиток населених пунктів, – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Попереду ще багато питань, які потребують вирішення. Це, наче, виконувати вправи. Неможливо взяти гирю та привести до ладу одразу всі м’язи. Проте регулярна робота – це шлях змін».
Валентин Резніченко наголосив на важливості об’єднання досвіду заради нових змін.
«Для нас важливо – розробити стратегію розвитку регіону. Щоб нічого не впустити, все прорахувати, – звернувся очільник регіону Валентин Резніченко. – Нині території володіють потужним фінансовим ресурсом, проте досвіду в оперуванні такими сумам – не мають. Разом ми зможемо правильно визначитися з пріоритетами».
Основним напрямком останніх трьох років був розвиток інфраструктури.
«У 2015-2018 роках вклали в інфраструктуру області вже понад 30 млрд гривень. Це з бюджетів усіх рівнів. Такого раніше ніколи не було», – зауважив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
 «Відремонтували на Дніпропетровщині майже 500 доріг. Особливу увагу приділяли маленьким населеним пунктам, де покриття ніколи не оновлювали. Реконструювали Солонянську та Петриківську школи. Тепер туди навідуються гості з усієї країни. На екскурсію. Зазначу, що ці навчальні заклади – у звичайних селищах, а не в обласному центрі», – додав радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.
Зміни відчули в громадах.
«За три роки децентралізації зроблено стільки, скільки не робилося всі роки незалежності України. Проклали понад 34 км водогону, зробили близько 35 км вуличного освітлення, почали будувати амбулаторію, у планах ще – власний центр безпеки. У 2019-му ще ремонтуватимемо дороги, зробимо ще один водогін, запустимо соціальний автобус», – розповів голова Вакулівської об’єднаної тергромади Артур Шевцов.
 «Збільшився бюджет. У нас з’явився ЦНАП, новий дитсадок, відремонтовані дороги, освітлені вулиці. Громада розцвіла. І це лише за останні три роки, – зауважила секретар Ляшківської об’єднаної тергромади Анна Постольник. – Планів на 2019-й та наступні роки – багато. Це, серед іншого, переобладнання системи опалення та ремонт спортзалу у Ляшківці, нові дороги».
 «Створили свій центр медико-санітарної допомоги. Нині зводимо надсучасний дитсадок. На це чекали десятки років. На часі – термомодернізація всіх будівель соцсфери, нові водогони, ліквідація підтоплень, ремонт доріг, вуличне освітлення», – розповів голова Іларіонівської об’єднаної тергромади Дмитро Екзархов.
Зміни відбулися і у містах Дніпропетровщини.
«Перевели увесь Покров на автономне опалення, оновили міський парк. Завершуємо реконструкцію НВК №1, зводимо садочок на 115 місць. Це перше будівництво за останні 20 років. Такі зміни – завдяки реформі децентралізації Президента України Петра Порошенка, а ще – підтримці Дніпропетровської обладміністрації», – сказав міський голова м. Покров Олександр Шаповал.
 «Із 2015-го ми повністю змінили життя нашого міста. Звели 6 котелень, 11 топок та відмовилися від газу. Збудували новий сквер, відремонтували 11 доріг, а ще – 5 шкіл із 10, 5 амбулаторій. Останніх у нас взагалі ніколи не було. Завершуємо модернізацію спортшколи, інфекційного відділення лікарні. У 2019-й рік входимо, як об’єднана тергромада. Ми об’єднали 5 сіл, маємо амбіційні плани на майбутнє», – наголосила міський голова м. Марганець Олена Жадько.
Нині території мають остаточно визначитися із проектами на 2019-2021 роки. Пропозиції обговорять на наступному засіданні Ради. Воно пройде у лютому 2019-го.



У Дніпропетровській облдержадміністрації пройшло засідання Ради регіонального розвитку



Що зроблено за останні 3 роки



… та як розвивати Дніпропетровщину у 2019-2021-му



… обговорювали керівники області, голови районів, міст, об’єднаних тергромад



«Для нас важливо – розробити стратегію розвитку регіону. Щоб нічого не впустити, все прорахувати, – очільник регіону Валентин Резніченко. – Нині території володіють потужним фінансовим ресурсом, проте досвіду в оперуванні такими сумам – не мають. Разом ми зможемо правильно визначитися з пріоритетами»



Основним напрямком останніх трьох років був розвиток інфраструктури



В області багато будували, модернізували



Від шкіл до доріг



«Відремонтували на Дніпропетровщині майже 500 доріг. Особливу увагу приділяли маленьким населеним пунктам, де покриття ніколи не оновлювали. Реконструювали Солонянську та Петриківську школи. Тепер туди навідуються гості з усієї країни. На екскурсію. Зазначу, що ці навчальні заклади – у звичайних селищах, а не в обласному центрі», – радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик



Протягом останніх трьох років в області працювали й над розвитком інклюзії



«Створили свій центр медико-санітарної допомоги. Нині зводимо надсучасний дитсадок. На це чекали десятки років. На часі – термомодернізація всіх будівель соцсфери, нові водогони, ліквідація підтоплень, ремонт доріг, вуличне освітлення», – голова Іларіонівської об’єднаної тергромади Дмитро Екзархов



У 2015-2018 роках у регіоні відкривали спортивні



… та унікальні об’єкти



Васильківська міні-ГЕС



«Із 2015-го ми повністю змінили життя нашого міста. Звели 6 котелень, 11 топок та відмовилися від газу. Збудували новий сквер, відремонтували 11 доріг, а ще – 5 шкіл із 10, 5 амбулаторій. Останніх у нас взагалі ніколи не було. Завершуємо модернізацію спортшколи, інфекційного відділення лікарні. У 2019-й рік входимо, як об’єднана тергромада. Ми об’єднали 5 сіл, маємо амбіційні плани на майбутнє», – міський голова м. Марганець Олена Жадько



Відкрили вже другий в області реабілітаційний центр для АТОвців



«Ми усі тут – однодумці, тобто люди, які бачать своїм головним завданням успішний розвиток власних територій. Сьогодні ці пріоритети визначаються не в обласній раді та адміністрації, а самими людьми на місцях. Ми ж, у свою чергу, завжди готові надати усю необхідну підтримку громадам», – голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов



Нині території мають остаточно визначитися із проектами на 2019-2021 роки



Пропозиції обговорять на наступному засіданні Ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор



File Attachment Icon
ATTVECM0.jpg