www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 29 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Зміни в Порядку повідомної реєстрації колективних угод і договорів
Версія для друку Написати листа

Міністерство соціальної політики України повідомляє, що Урядом прийнято постанову від 21.08.2019 № 768 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року № 115», внаслідок чого зазнав змін затверджений нею Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів.

Особливості оновленого 21.08.2019 Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів.

На повідомну реєстрацію подається один примірник колективної угоди (договору), змін та доповнень до них разом із додатками та супровідним листом.
На вибір сторін угод, договорів (залежно від їхніх можливостей) пропонується три варіанти подання документів реєструючому органу:
оригінал паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками;
оригінал електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами;
електронна копія оригіналу паперового документа (фотокопія), засвідчена кваліфікованою електронною печаткою.

Перелік протестованих систем електронного документообігу, інтеграційну взаємодію яких з Системою електронної взаємодії органів виконавчої влади підтверджено, міститься на офіційному веб-сайті Державного підприємства «Державний центр інформаційних ресурсів України» : htpp//dir.gov.ua/sistema-elektronnoyi-vzaemodiyi-organ/perelik-protestovan-system-electr/.
  2. Реєструючий орган не може відмовляти у повідомній реєстрації колективної угоди, договору, змін і доповнень до них, повертати їх на доопрацювання, витребовувати додаткові документи та встановлювати вимоги до оформлення поданих на реєстрацію документів.
  З метою посилення інформування заінтересованих суб’єктів реєструючий орган оприлюднює:
  реєстр колективних угод (договорів), змін і доповнень до них;
  текст колективних угод (договорів), змін і доповнень до них;
  власні рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності);
  перелік підприємств, установ, організацій, для яких є обов’язковими положення колективної угоди (у разі подання такого переліку сторонами угоди).

  Слід зазначити, що достатньо зручним для користування є варіант оприлюднення реєстру угод (договорів), змін і доповнень до них із зазначеними посиланнями на тексті вказаних вище документів.
  Важливо враховувати, що текст колективного договору, змін і доповнень до нього оприлюднюється за винятком інформації, доступ до якої обмежено його сторонами відповідно до закону або за їхнім рішенням.

  Реєструючий орган письмово інформує про реєстрацію угоди (договору), змін і доповнень до них суб’єкта, який подав на реєстрацію цей документ.

  Звертаємо увагу, що реєструючий орган не робить жодних написів на примірнику угоди, договору, змін і доповнень до них, і не повертає його сторонам.

  Реєструючий орган зберігає поданий примірник документу до заміни новою угодою (договором).
  Версія для друку Написати листа

  Про цей сайт | Запитання | Адміністратор