www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 26 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Інформація про хід виконання регіонального плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права у Дніпропетровській області
Версія для друку Написати листа

Структурними підрозділами Новомосковської райдержадміністрації було проведено наступну роботу:

1. Щопонеділка та щочетверга при райдержадміністрації діє громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги згідно затвердженого графіку (третій поверх райдержадміністрації, кабінет 312).

2. Працівниками сектору правового забезпечення апарату райдержадміністрації (далі − Сектор) спільно з працівниками відділу Новомосковського бюро правової допомоги Другого дніпропетровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі − Відділ) проводяться робочі зустрічі з питань надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги населенню району.

3. Щопонеділка з 10.00 до 12.00 Відділ здійснює виїзні консультації в приміщенні райдержадміністрації (третій поверх) та щосереди з 10.00 до 12.00 в приміщенні центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації (вул. Гетьманська, 12, перший поверх).
Крім цього, Сектором та Відділом громадянам надаються буклети інформаційно-роз’яснювального характеру про доступ і порядок отримання безоплатної правової допомоги.

4. Відділом організаційної роботи, інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та доступу до публічної інформації райдержадміністрації у разі необхідності забезпечується систематичне інформування на веб-сайті Новомосковського району про правову політику держави, стан законності та правопорядку, забезпечення прав і свобод людини, зміни в законодавстві, діяльність органів законодавчої, виконавчої, судової влади, а також про стан правопорядку, боротьби із правопорушеннями, особливо серед неповнолітніх, та проведення профілактики правопорушень.

5Службою у справах дітей райдержадміністрації проведені профілактичні бесіди з дітьми, які вчинили правопорушення, рейд по перевірці умов проживання дітей із сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на територіях Гвардійської та Черкаської селищних рад, участь в судових засіданнях по звинуваченню неповнолітніх у скоєнні правопорушень.

6.В усіх філіях Новомосковської централізованої районної бібліотечної системи відбулись такі заходи: правовий екскурс “Є права у кожного із нас”, правовий орієнтир “Права громадян – турбота держави”, тренінгові заняття з молоддю, а саме: інформаційний діалог “Наслідки необдуманих вчинків”, правовий батл “По лабіринтах права”, відеолекторій“Знати, щоб уникнути”, правовий калейдоскоп “Закон над усе”.
Крім цього, для користувачів бібліотек оформлені книжкові виставки “Надійний компас людини – Закон”. Одним із розділів цих виставок було ознайомлення з документами про права ВІЛ-інфікованих громадян України.

7. В загальноосвітніх навчальних закладах району працівниками відділу освіти райдержадміністрації було проведено наступні заходи:№ З/п
Заходи
Час проведення
1.Всеукраїнський урок на тему: “Права людини” з нагодипроголошенняЗагальноїдекларації прав людини, а такожвиховні уроки для дітейрізнихвіковихкатегорій зметою запобіганнядискримінації та насильству в школі.
Виховнігодини“Ні насильству в школі!”,
круглийстіл “Стоп боулінгу!”,
урок-дискусія “Щотакеправовпорушення?”.
10.12.2018
2.Лекції, бесіди з питаньреалізації і захисту прав людини з метою підвищеннязагальногорівняправовоїкультури та набуттяучняминеобхідногорівняправовихзнань:
правовий диктант,
“Конвенція ООН про права дитини”,
правовастіна “Ми маємо право”.
10.12.2018 – 14.12.2018
3.Книжкові, мистецькі та фотовиставки, презентаціївидань про права людини та іншоїлітератури правового змісту, оформлено тематичністенди,
усний журнал “Світова книга прав дитини”(на основі статей Конвенції про права дитини),
тематичнаполичка“Права людини”.
10.12.2018 – 14.12.2018
4.Зустрічі за круглим столом, дискусії, присвяченіпроблематиці прав людини, за участюпредставниківорганіввиконавчоївлади, органівмісцевогосамоврядування та громадськихорганізацій,
батьківський всеобуч “Правова культура в сім’ї”.
10.12.2018– 14.12.2018


8. Працівниками центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації було проведено засідання групи взаємопідтримки з прийомними батьками та батьками вихователями з питань реалізації і захисту прав дітей, засідання в “Школі волонтерів”, правову вікторину, конкурс малюнків, оформлено книжкову виставку “Правовий куточок”.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор