www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 26 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Про проведення уроку доброти та милосердя «Повір у себе»в Новомосковській районній бібліотеці для дітей
Версія для друку Написати листа

В Новомосковській районній бібліотеці для дітей пройшов урок доброти та милосердя з учнями 5 кл. Перещепинського опорного освітнього закладу.
Працівники бібліотеки запросили на зустріч з дітьми поетесу Н. Зінченко. Вони розповіли про її життя, творчі успіхи, про багаторічну підтримку з боку районних бібліотек для дітей та для дорослих та співпрацю з нею.
Учнів вразило, що тяжко хвора Надія, завдяки своїй цілеспрямованості, наполегливій праці, переборюючи фізичні та моральні страждання, змогла стати справжнім поетом. Вони з цікавістю дивилися презентацію творчості, слухали її вірші, сповнені добра, чистоти, глибоких роздумів, були зачаровані її піснями.
Щиро вітали поетесу з творчими перемогами, які вона досягла в 2018 році: Н. Зінченко стала переможцем в конкурсі на здобуття премії Дніпропетровської обласної ради та їй призначено стипендію Президента України для молодих письменників.
Діти разом з класним керівником Г. О. Сагайдак підготували буклет про Н. В. Зінченко, який разом з побажаннями здоров’я, добра, подальших успіхів подарували своїй талановитій землячці.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор