www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 29 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Служба в ЗСУ - реальна платформа для розвитку та заробітку.
Версія для друку Написати листа

11.09.2019 р. фахівцями з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Новомосковського МРЦЗ проведено семінар з орієнтації на службу в ЗСУ. Планові заходи такого спрямування проходять у тісній співпраці з Новомосковським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки (військкомат). Мета вищезазначеного семінару: допомога незайнятому населенню, що перебуває на обліку, у працевлаштуванні та укомплектування актуальних вакансій.

У заході взяли участь 15 безробітних осіб. Перед присутніми виступив старший солдат Корнієнко Олександр Олександрович, представник 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр»(селище Черкаське Новомосковського району). Він повідомив про особливості та переваги служби за контрактом, суму грошових виплат для кожної окремої категорії військовослужбовців, пільгове забезпечення тощо. Олександр озвучив перелік актуальних вакансій, звернув особливу увагу на те, що можна обрати напрямок служби, де будуть навчати професії на місці; згодом ці знання, вміння та навички можна використовувати в цивільному житті ( працівники СТО, фермерських господарств тощо).

Учасники семінару мали змогу зустрітися з соціальним партнером центру зайнятості – міським центром вторинної правової дороги (м. Новомосковськ, вул. Гетьманська,12/112). Фахівець повідомила, що право на безоплатну правову допомогу - гарантована Конституцією України можливість для кожного громадянина. Тому особа, яка зазнала порушення прав і гарантій у частині законодавства про працю, зайнятість населення, соціального страхування, може звернутися за правовою інформацією, консультацією та отримати роз’яснення з правових питань. Також громадяни можуть отримати практичну допомогу у питанні щодо складання заяв, скарг та інших документів правового характеру.

Запрошені на семінар ознайомились з інформаційними матеріалами та отримали роздатковий, мали можливість задати індивідуальні питання та отримати професійну відповідь.

Троє із присутніх зацікавилися пропозицією підписання контракту на певний період (зокрема півроку, 1 рік та на 5 років). На індивідуальні питання присутніх відповів представник центру правової допомоги.

По закінченню заходу його учасники подякували фахівцям відділу активної підтримки безробітних за цікаву плідну зустріч.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор