www.novomosk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новомосковський район >> Новини
Центр лікування пневмоній – в Новомосковській ЦРЛ!
Версія для друку Написати листа

Новомосковська центральна районна лікарня з 2017 року має статус Центру лікування пневмоній, а якщо офіційно – регіональний «Респіраторний центр». Цей важливий статус визначено департаментом охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації після ретельного аналізу щодо спроможності якісного лікування в умовах Новомосковської ЦРЛ та закріплено відповідним наказом. Протягом зимового сезону 2018-2019 Новомосковська ЦРЛ успішно пролікувала 119 мешканців Новомосковського, Магдалинівського районів та міста Новомосковська. З них 71 доросла людина, 48 дітей. На жаль, у 1 випадку врятувати хворого не вдалося. Проте, і за світовою статистикою госпітальна летальність при пневмоніях складає 8-9 випадків на 100 пролікованих.

Госпіталізуються до Новомосковської ЦРЛ хворі за самозверненням, за направленням сімейних лікарів, а також, при погіршені стану, шляхом переведення з пульмонологічного та реанімаційного відділень Новомосковської міської лікарні.

Для рятування людей працювали у максимальному напруженні всі, - і люди, і обладнання. Якщо протягом всього 2018 року для підтримки дихання хворих було витрачено 310 балонів кисню, то тільки за І квартал 2019 року – 212! Почергово застосовувались 4 апарати штучної вентиляції легень, один з яких - суперсучасний дихальний апарат «HAMILTON» вартістю 800 тис.грн.,який завчасно закуплений за виділені Новомосковською районною радою та Новомосковською райдержадміністрацією кошти напередодні епідемії.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор