На Дніпропетровщині визначили місця для безпечного святкування Водохреща
17.01
15:30
Написати листаВерсія для друку
Вже цієї п’ятниці – Водохреща. Безпечно зануритися у крижану воду можна буде у 106 місцях Дніпропетровщини. Де саме – розповів під час прес-конференції начальник управління цивільного захисту ДніпроОДА Сергій Коваленко.

«Аби святкування Водохреща пройшло безпечно, занурюватися у воду можна тільки в офіційно визначених місцях. В області таких 106. Зокрема, у Дніпрі – дев’ять, у Кривому Розі та Кам’янському – по чотири, в Новомосковську – сім. За кожним місцем визначені відповідальні за безпеку», - зазначив Сергій Коваленко.

В місцях проведення занурень вже обстежили дно водойм, обладнали доріжки та під’їздні шляхи. Безпосередньо на Водохреща там встановлять пункти обігріву й точки продажу гарячої їжі та напоїв. Вони розпочнуть роботу о 8-й годині ранку.

«19-го січня на кожному офіційному місці занурення чергуватимуть бригади швидкої, рятувальники й екіпажі патрульної поліції. Загалом будуть задіяні 132 лікаря, 142 рятувальника та 131 правоохоронець», - зауважив Сергій Коваленко.

В офіційно визначених місцях для занурення за останні роки – жодного нещасного випадку, додав Сергій Коваленко.

(See attached file: Перелік об’єктів і місць проведення святкування Водохреща.doc)


"Аби святкування Водохреща пройшло безпечно, занурюватися у воду можна тільки в офіційно визначених місцях. В області таких 106.", - Сергій Коваленко
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: